REKLAMACJE I ZWROTY

ZWROT TOWARU

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt nie spełnia oczekiwań mają Państwo możliwość dokonania zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podania powodu.
Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Jeżeli kupiony produkt posiada wadę, Klient może złożyć oświadczenie z wnioskiem o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas (firmę PIOSSOT Adam Piotrowski) np. drogą elektroniczną na email: sklep@alpaqori.pl lub pocztą na adres PIOSSOT Adam Piotrowski ul. Święty Wojciech 25/16, 61-749 Poznań, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (przykładowy wzór oświadczenia znajduje się poniżej). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności odbywa się przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Prosimy odesłać towar na adres PIOSSOT Adam Piotrowski ul. Święty Wojciech 25/16, 61-749 Poznań, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

REKLAMACJE

Wszystkie nasze produkty przechodzą wnikliwą kontrole jakości, aczkolwiek w przypadku stwierdzenia wad i chęci zareklamowania produktu, prosimy o kontakt z nami na adres PIOSSOT Adam Piotrowski ul. Święty Wojciech 25/16, 61-749 Poznań lub elektronicznie na adres e-mail sklep@alpaqori.pl

PROCEDURA SKŁADANIA REKLAMACJI:

1. W załączeniu znajdą Państwo formularz reklamacyjny, który należy wydrukować i dokładnie wypełnić. Reklamacji bez załączonego formularza lub z błędnie wypełnionym drukiem będą odsyłane.
W przypadku braku możliwości wydruku formularza reklamacyjnego można również własnoręcznie przygotować opis reklamacji wzorując się na treści formularza.

2. Reklamowany produkt należy wysłać razem z formularzem oraz dowodem płatności na adres: PIOSSOT Adam Piotrowski ul. Święty Wojciech 25/16, 61-749 Poznań.

3. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

4. O rozpatrzeniu reklamacji informujemy drogą elektroniczną.
W przypadku uzasadnionej reklamacji – towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny (pełnowartościowy), a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania stanów magazynowych) – zwrócimy równowartość ceny produktu.

5. Jeśli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, koszty przesyłek pokrywa Kupujący.

Aktualizuje...
  • Brak produktów w koszyku.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!